Kargo ve Teslimat

Verdiğiniz siparişler ortalama 7 iş günü içerisinde Sürat Kargo şirketine teslim edilir. Bu, her siparişin 7 gün bekleyeceği anlamına gelmez. Nadiren de olsa bazen aynı gün, genellikle 3-5 günde kargoluyoruz. Aynı gün ya da bir gün sonra kargoya verilen yeni ve çılgın alışveriş düzenine ayak uyduramadığımız doğru. Gelişmeye, hızlanmaya çalışıyoruz ama şu anki koşullarda sağlayabildiğimiz hizmet bu. Resmi tatillerde verilen siparişler, tatil gününden sonraki ilk iş gününde hazırlanmaya başlar.

 

Sitemizde stoksuz çalışılmaktadır. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir.

 

Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Tercihe bağlı kargo isteklerinde kargo firmaları ekranda görüntülenecektir.  Belirtilen limit altındaki siparişlerinize ait kargo masrafları siparişinize dahil edileceğinden teslimat esnasında ayrıca kargo ödemesi yapmayınız. Teslimat için isteğe bağlı listelenen kargo firmalarının dışında özellikle istediğiniz bir kargo firması var ise müşteri temsilcilerimizle destek@kabalci.com.tr iletişime geçiniz.

 

Kapıda ödemeli seçeneği seçilir ise sepetinize artı 5.00 TL daha dahil edileceğinden teslimat esnasında ayrıca kargo ödemesi yapmayınız.

 

Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

 

Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

 

Siparişinizin en kısa zamanda adresinize teslim edilebilmesi için sipariş tarihinden itibaren en fazla 2 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

 

Kargo ücretleri sipariş esnasında müşteriye gösterilmektedir.

Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz e-posta adresimiz ya da telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz..

Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda sizinle, belirtmiş olduğunuz e-posta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecek; 5 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir.

Kapat